Кредит без довідки про доходи. Які є варіанти?

ОТРИМАТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Заявка на кредит подається в 7 банків

Офіційно, неофіційно працюючим, пенсіонерам, СПД

Сума: до 200000 грн.

Документи: ідентифікаційний код

ОТРИМАТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ

Заявка на кредитку подається в 5 банків

Швидке зняття готівки

Сума: до 200000 грн.

Комісія за зняття коштів: від 0%

Безпроцентний період: до 90 днів


Кредит без довідки про доходи – це досить популярний спосіб отримати кошти на руки. А якщо цей кредит ще буде без наявності поручителя, це являє собою жадану послугу для споживача.

 

Такий кредит надається в мінімальні терміни та за умови витрат на різні потреби. Це сама головна перевага цього кредитування серед інших. Банківська структура видає позику без підтвердження джерела свого доходу та без поручителя. Це спрощує процедуру взяття кредиту.

 

Крім описаних переваг, є і недоліки. Одним з яких є вища процентна ставка та ряд деяких обов’язкових вимог. Таким чином, гроші в кредит стають реальністю, замість мрії.

 

В ці обговорені умови входять строки кредитування, певна сума та вікова категорія. Як правило, така позика в більшості банків видається на строк від півроку до трьох років. Якщо в ролі позичальника виступає жінка, в цьому разі мінімальний її вік має бути не менш, ніж 21 рік, якщо чоловік – 23. Правда деякі банки дають поблажки і вік може бути не менше 18 років, але насправді таким потенційним позичальникам можуть відмовити, без пояснення причин.

 

Для кредиту без довідки про доходи є також певні обмеження, де сума коливається приблизно до 100000 грн. Звичайно такий тип позик можна погасити вже за 3 місяці, якщо є така можливість. У цьому разі відсотки по кредиту перераховуються.

 

Якщо звернути увагу ще на деякі плюси, то варто зазначити швидкість прийняття рішення по такому кредиту. У більшості випадків це займає всього лише півгодини,коли банк надає згоду або, інколи, відмову в наданні позики.

 

Кредити без довідки про доходи особливо актуальні для тих, хто працює неофіційно або не вистачає часу і кредит треба взяти швидко. 

 

Ще підходящим варіантом такий кредит є для тих, хто є власником авто. В такому разі – це кредит під заставу автомобіля. Тут не потрібно надавати в банк довідку про доходи та брати собі когось за поручителя.

 

Яким чином працюють ці програми? Гроші в кредит багато банків видають на таких умовах - в розмірі 50 % від ринкової ціни авто. Головне, що при цьому ваша машина залишається з вами.

 

Якщо ж і в цьому разі вам не вистачить потрібної суми, то фінансова структура, яка надає кредит, може запропонувати 70% від ціни авто але при цьому воно не  залишається з вами. Машина натомість зостається на платній банківській стоянці та повертається тільки тоді, коли повністю виплатиться вся сума позики.

 

Але в будь-якому разі вибір кредиту готівкою без довідки за вами. Бажаємо зробити це так, як потребуєте: на тих умовах які вас задовольнять.


Copyright © 2011-2017 Єготівка - кредити готівкою в Україні