Кредити та Умови

ОТРИМАТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Заявка на кредит подається в 7 банків

Офіційно, неофіційно працюючим, пенсіонерам, СПД

Сума: до 200000 грн.

Документи: ідентифікаційний код

ОТРИМАТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ

Заявка на кредитку подається в 5 банків

Швидке зняття готівки

Сума: до 200000 грн.

Комісія за зняття коштів: від 0%

Безпроцентний період: до 90 днів


Бажаєте отримати кредит готівкою у найкоротший термін та без зайвих складнощів? Або ж вам просто відмовляють у видачі кредиту у банках? Тоді ви звернулися за правильною адресою!

 

Наша компанія надає допомогу у отриманні кредитів вже декілька роки поспіль. Серед наших партнерів – основні банківські установи України. І це не єдина причина, через яку ви захочете обрати саме нас:

  • Ми працюємо по всій території України (окрім зони АТО). Вам достатньо зв’язатись із нашими менеджерами і вони підкажуть вам офіс, найближчий до вас.
  • У нас працюють висококваліфіковані кадри із багаторічним досвідом роботи – вони нададуть вам професійну допомогу у отриманні кредиту.
  • Ймовірність отримати кредит з нами набагато вища, а ніж при зверненні до банку напряму. 8 з 10 наших клієнтів отримують позитивне рішення по кредиту.
  • Ми допомагаємо у заповненні усіх необхідних документів, що виключає можливість помилок, а також забезпечуємо коректну подачу документів до банку, що збільшує шанси на отримання коштів в той же день.
  • Ми надаємо повний спектр фінансових консультацій та представляємо ваші інтереси у банках аж до отримання готівки на руки.
  • Ми допомагаємо отримати кредит студентам, пенсіонерам, приватним підприємцям, самозайнятим особам та неофіційно працевлаштованим.

Годі вагатись – долучайтесь до рядів наших вдячних клієнтів вже сьогодні!


Copyright © 2011-2017 Єготівка - кредити готівкою в Україні